Saeimā 7.decembrī notiks Sabiedrības saliedētības komisijas rosinātās debates par vienādu attieksmi pret Otrā pasaules kara karavīriem. Debatēs piedalīsies Otrā pasaules kara karavīrus pārstāvošās organizācijas, sabiedrības un valsts institūciju pārstāvji, kā arī Saeimas frakciju pārstāvji.

 

Diskusijas mērķis ir uzklausīt pieaicināto pārstāvju viedokļus jautājumā par  attieksmi pret Otrajā pasaules karā karojošajiem karavīriem, jo tautā ir nepieciešama sapratne starp atšķirīgām vēsturiskajām atmiņām un vienāda attieksme pret karavīriem. Latvijas tautai un politiķiem nepieciešams vienoties kopīgā nostājā, kas pauž vienādu un godīgu attieksmi pret Otrajā pasaules karā ierautajiem Latvijas tautas karavīriem neatkarīgi no tā, kurā armijā tie tikuši mobilizēti. Šis nav izlīgums starp politiskajiem režīmiem, bet gan saprašanās starp labas gribas cilvēkiem.

 

Debates par vienādu attieksmi pret Otrā pasaules kara veterāniem notiks 7.decembrī Saeimas Sarkanajā zāle no plkst.11:00-14:00. Pasākumu tiešsaitē varēs vērot Saeimas mājas lapā www.saeima.lv.

 

Diskusiju programmu skatīt pielikumā.

Pielikumi
Download this file (222_programma.doc)Programma

Saeimas informatīvais tālrunis:

67087321

Saziņas e-pasts - info@saeima.lv